Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Udział

Forum Dobrych Praktyk odbędzie się we wtorek, 11 maja 2021.

Spotkamy się na platformie Zoom. Przestrzenią asynchronicznej wymiany myśli, spostrzeżeń, pytań oraz potrzebnych plików będzie platforma Kampus. Niezbędne linki prześlemy zarejestrowanym uczestnikom najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

Zapraszamy całą społeczność Uniwersytetu Warszawskiego – przede wszystkim wykładowców i doktorantów, którzy prowadzą zdalne zajęcia na platformach Kampus, ale też wszystkich, którym bliska jest problematyka e-learningu.  Oraz tych, którzy wciąż jeszcze pozostają sceptyczni wobec nauczania online – postaramy się ich przekonać, że zajęcia zdalne mogą być naprawdę udane!

Zainteresowanych wystąpieniem podczas Forum Dobrych Praktyk prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w sekcji dla prelegentów. Na propozycje wystąpień czekamy do 25 kwietnia 2021.

Osoby, które chciałby wziąć udział w FDP jako słuchacze, prosimy o rejestrację. Zgłoszenia słuchaczy przyjmujemy do 6 maja 2021.